thumbnail

Cena Xbox Series X byla možná předčasně odhalena

BarackObama , 19.08.2020 04:10,  101

Cena nové konzole Xbox Series X má být údajně oficiálně odhalena na dalším eventu Microsoftu tento měsíc, ale nyní dva nové uniklé zdroje již, nejspíš, předběhly plány marketingové divize Xboxu.

Zdroj: Gamebyte.com

Jako první se hlásí ke slovu kampaň Monster Energy x Halo Infinite, jenž kupujícím nabízí šanci vyhrát Xbox Series X a jednu kopií Halo Infinite (soutěž samozřejmě vzhledem k odkladu Halo Infinite už neplatí). Na jejím printu se psalo, že celková hodnota všech cen dostupných v soutěži činí až 119 998 amerických dolarů. K dispozici je celkem 200 cen, které když vydělíme onou částkou, dostaneme se na číslo $599.99 za jednu konzoli s hrou, respektive $540 za samotnou konzoli, když budeme předpokládat, že Halo Infinite bude stát standardních $59.99 v den vydání.

Tato cena by se potom shodovala s částkou druhého zdroje, jímž je herní influencerka Alanah Pearce, které prý zaslal soukromou zprávu jiný hráč, jenž si přál zůstat v anonymitě. Pearcové údajně poskytl screenshot své obrazovky z maloobchodního krámku, ve kterém pracuje, na němž zjevně byl ukázán Xbox Series X s datumem uvedení na trh v listopadu a maloobchodní cenou opět $599.

Jaká bude skutečná cena nové konzole od Microsoftu zůstává ještě na nějaký čas nadále v říši spekulací. Jestli se ale potvrdí oněch $599.99, které bez dalších okolků můžeme instinktivně převést na €599.99, to jest naších, zhruba, 15 650 Kč při dnešním kurzu, potom už zbývá jen doplnit pro všechny zájemce o konzoli, že teď nastal pravý čas začít házet drobáky do prasátka.


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR

  7

  FIFA 21

  7

  Project CARS 3

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  8

  Crash Bandicoot 4: It's About Time