thumbnail

Casey Hudson a Mark Darrah opouštějí studio BioWare

Martin Šmíd , 04.12.2020 00:46,  0

Před malou chvilkou bylo oznámeno, že studio BioWare opouští jeho generální manažer a režisér Mass Effect série Casey Hudson a producent Dragon Age série Mark Darrah. „Chci poděkovat Caseymu a Markovi za vše, co udělali pro naše hráče. Budou vždy nedílnou součástí naší historie. Už se nemohu dočkat, až uvidím, do čeho se pustí,“ řekla v oznámení Laura Miele z BioWare.

„Když přemýšlím o budoucnosti BioWare a další generaci talentů, nemohu být sebevědomější nebo optimističtější. Když se podívám na budoucnost studia a na projekty, které v současnosti vyvíjíme, nová generace talentů vede studio vpřed a pracuje na neuvěřitelných hrách, z nichž budete v následujících letech nadšeni,“ dodává s tím, že nový Dragon Age nyní povede Christian Dailey, který nedávno přišel do BioWare ze studia Blizzard. Dále pak Bioware připravuje kolekci Mass Effect: The Legendary Edition, přičemž na něj dohlíží Mike Gamble, který se zároveň postará o budoucnost značky.

„Mám neuvěřitelné štěstí, že jsem měl kariéru, díky níž jsem mohl pracovat s talentovanými lidmi a vytvářet celé světy z našich představ, a následně vidět, jak si je užívají miliony hráčů po celém světě. A teď, po téměř dvaceti letech práce ve studio BioWare, jsem se rozhodl odejít. Není to snadné rozhodnutí a velké změny, jako je tato, vždy přicházejí s určitou mírou smutku. Bude mi chybět možnost pracovat každý den s našimi vývojáři na největších a nejzajímavějších projektech, jaké si dokážu představit. Vím ovšem, že je ta správná doma udělat změnu, jak pro mě, tak BioWare,“ napsal v dopise Casey Hudson.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Resident Evil Village

  9

  Subnautica: Below Zero

  6

  Biomutant

  3

  Necromunda: Hired Gun

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  5

  Hood: Outlaws & Legends