thumbnail

Call of Duty: Modern Warfare pravděpodobně také nabídne battle-royale režim

Martin Šmíd , 09.08.2019 10:35,  15

Poslední díl Call of Duty s podtitulem Black Ops 4 nabídl místo příběhové kampaně battle royale režim Blackout. Ten byl kvalitní a není divu, že si ho fanoušci oblíbili, navíc ho vývojáři i nyní podporují různými novinkami a eventy. Když byl oznámen nový díl Call of Duty, který nese podtitul Modern Warfare, vývojáři byli ohledně battle-royale režimu dost zdrženliví a zatím ho oficiálně nepotvrdili. Během akce, na níž byla představena multiplayerová část, tak hlavní multiplayrový designér řekl, že právě teď se soustředí na klasický multiplayer. Důležité je ono slovo teď.

Do budoucna nic nevyloučil, no a v tuto chvíli přichází za scénu YouTuber The Long Sensation, který v minulosti pravidelně odhaloval novinky ohledně Call of Duty série a naposledy přišel i s informací, že se nový díl bude jmenovat Call of Duty: Modern Warfare. Jde tedy považovat za spolehlivý zdroj, který se už mnohokrát osvědčil. Podle jeho informací vzniká ve studiu Infinity Ward Battle Royale režim pro nový díl Call of Duty, ale nebude dostupný během startu letos v říjnu. S jeho vydáním se má počítat na začátek příštího roku.

Nepřibude do Modern Warfare ale formou updatu nebo DLC. Má jít totiž o samostatně spustitelnou hru, která má vyjít formou free-to-play. To popravdě zase tak velké překvapení není, protože už v minulosti se spekulovalo třeba o free-to-play verzi Blackoutu, ale nikdy na ní nedošlo. A vlastně by to byl i logický krok, zvláště při pohledu na úspěch Fortnite, případně Apex Legends. Více informací ale zatím nemáme, tak uvidíme, jestli a kdy případně Activision oznámí battle royale režim hry Call of Duty: Modern Warfare.

Zdroj: DualShockers

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  GRID

  7

  Code Vein

  6

  Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

  8

  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

  9

  Luigi’s Mansion 3

  5

  Bee Simulator