thumbnail

Call of Duty: Modern Warfare nebude obsahovat loot boxy

Martin Šmíd , 18.10.2019 12:32,  37

Už příští týden vychází očekávaná akční hra Call of Duty: Modern Warfare, na kterou se těší miliony hráčů po celém světě. Ty nyní určitě potěšila informace, že Activision nakonec odstranil ze hry loot boxy a i trochu vzdáleně vypadající pay to win mechaniky. Všechny zbraně i příslušenství tak bude možné odemknout pouze hraním.

Vývojáři ale po vzoru Fortnite nebo Destiny 2 přidají do hry po vydání speciální Battle Pass, díky němuž bude možné odemknout další kosmetický obsah s tématem dané sezóny, který bude teprve upřesněn. Battle Pass pak bude rozdělen na základní i prémiový za peníze, který nabídne více odměn. Přidání Battle Passu ovšem neznamená, že by ze hry zmizel in-game obchod. V něm už ale nebudou zmíněné loot boxy, ale pevně dané položky, takže vždy uvidíte, co můžete za své peníze získat.

Už dříve Activision oznámil, že Call of Duty: Modern Warfare nebude obsahovat Season Pass, ale veškeré nové mapy i herní režimy budou dostupné zcela zdarma pro všechny hráče, aby se netříštila komunita. Dodatečný obsah bude navíc dostupný ve stejný den na všech třech platformách.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Assetto Corsa Competizione

  7

  Ion Fury

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Borderlands Legendary Collection

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  9

  F1 2020