thumbnail

Bývalý prezident Blizzard Entertainment založil novou herní společnost Dreamhaven

Martin Šmíd , 23.09.2020 12:57,  24

Mike Morhaime dlouhá léta působil ve společnosti Blizzard Entertainment jako její prezident. V minulém roce se rozhodl odejít, ale bez her dlouho nezůstal. Dnes totiž oznámil založené nové velké herní společnosti Dreamhaven, pod níž budou patřit dvě nově vytvořená studia Moonshot Games a Secret Door. Zajímavostí přitom je, že v těchto dvou studiích budou pracovat dlouholetí veteráni právě z Blizzardu. Konkrétní hry oznámeny dnes v tiskové zprávě nebyly. Na ty je ještě čas.

Zdroj: Tisková zpráva

Moonshot Games povedou Jason Chayes, Dustin Browder a Ben Thompson. Jason Chayes předtím pracoval na pozici producenta v Blizzard Entertainment a vedl vývojový tým Hearthstonu. Dustin Browder byl zase režisérem strategické hry Starcraft 2 a Ben Thompson vedl z pozice režiséra Hearthstone.

Secret Door povedou Chris Sigaty, Alan Dabiri a Eric Dodds. Chris Sigaty je znám jako producent několika her jako Hearthstone, StarCraft II, and Heroes of the Storm, ale také jako hlavní producent hry Warcraft 3. Alan Dabiri byl v Blizzardu režisérem her Warcraft III, StarCraft II a Heroes of the Storm. Poslední jmenovaný Eric Dodds byl režisérem Hearthstone a podílel se na hrách jako World of Warcraft a StarCraft.

Mike Morhaime založil novou herní společnost Dreamhaven

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  7

  Mafia: Definitive Edition

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital