thumbnail

Bungie vydalo deníček o Měsíci v akci Destiny 2: Shadowkeep

Martin Šmíd , 18.07.2019 22:54,  6

Akční hra Destiny 2 se v posledním roce hodně změnila a i díky pravidelnému novému obsahu se do něj vrátilo velké množství hráčů. Ti jistě nyní čekají na velké rozšíření Shadowkeep, které započne třetí rok hry a přinese řadu novinek. Jednou z nich bude jedna nová lokace. Z prvního dílu se vrací Měsíc, který se ale od poslední návštěvy hodně změnil, navíc vývojáři slibují, že lokace bude dvakrát větší, s celou řadou nových tajemství. Dnes tu máme na Měsíc nový deníček, na který se můžete podívat níže, kromě řady nových informací obsahuje i doposud neviděné záběry.

Vývojáři z Bungie pochopitelně mají v plánu podporovat Destiny 2 po celý další rok, ale je pochopitelně otázka, co bude pak. Vyjde Destiny 3 nebo bude Bungie dále podporovat Destiny 2? Na tuto otázku odpověď zatím neznáme a ještě chvilku ani vědět nebudeme, ale možná ji trochu naznačil Mark Noseworthy. Podle jeho slov pro magazín Game Informer nebude možné, aby Destiny 2 rostlo donekonečna. Jsou tu totiž u současných konzolích hardwarová omezení, a pochopitelně i jedním z omezení je místo na disku. Po stažení Shadowkeepu bude hra na PS4 zabírat neuvěřitelných 165 GB. „Destiny 2 je obrovská hra, ať už jde o rozsah i prostor, který vyžaduje na pevném disku. Nemůže růst donekonečna,“ říká Noseworthy s tím, že Shadowkeep nebude tak velký jako Forsaken. „Forsaken bylo velké rozšíření pro Destiny 2. Letos dodáme rozšíření, které se bude rozsahem blížit spíše Rise of Iron. No, spíše půjde o větší Rise of Iron,“ dodává.

Ať už bude budoucnost Destiny jakákoliv, vývojáři si chtějí s novým rozšířením vyzkoušet i některé nové herní mechanismy, které by se mohly objevit v případném Destiny 3. Jak navíc dodal Luke Smith, hráči nechtějí vědět, kdy vše skončí, ale chtějí vidět, jak hra i série někam neustále směřuje.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Death Stranding

  8

  Call of Duty: Modern Warfare

  7

  FIFA 20

  8

  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

  7

  NHL 20

  5

  Bee Simulator