thumbnail

Bungie představilo další novinky v rozšíření Curse of Osiris pro Destiny 2

Martin Šmíd , 22.11.2017 00:41,  16

Studio Bungie dnes uspořádalo druhý stream o připravovaném rozšíření Curse of Osiris pro akční hru Destiny 2. Nejprve nám byl během streamu ukázán nový a doposud v Destiny 2 největší Public Event s názvem Vex Crossroads, který bude probíhat v šesti různých částech mapy a bude vyžadovat zapojení hned několika hráčů najednou, hlavně ve své Heroic verzi. Nováý patrola nazvaná Fields of Glass bude obsahovat nové dungeony v podobě Ztracených sektorů i Adventures mise, dokonce v Heroic verzi. Jestli se těžké verze dočkají i Adventures na současných patrolách, zatím oznámeno nebylo, ale dá se to předpokládat.

Tím nejlepším by pak měla být oblast Infinite Forest, tedy jakási virtuální simulace Vexů. Tato oblast není procedurálně generovaná, jak se spekulovalo, přesto vývojáři slibují, že by měla být pokaždé jiná. Bude se lišit nejen nepřáteli, ale i zasazením do různého časového období, ať už jde o minulost, současnost nebo budoucnost. Zní to pochopitelně zajímavě, jak ale bude vše fungovat, se teprve uvidí.

Merkur bude nabízet také možnost získat endgame zbraně, a to díky speciální stěně s jedenácti uzly. Když jeden uzel skrze quest odemknete, získáte jednu novou zbraň, inspirovanou technologií Vexů. Zajímavostí je, že jednotlivé úkoly jsou zadávány skrze číslované verše nebo ztracená proroctví, která napsal sám Osiris.

Zdroj: Tisková zpráva

Upoutávka

Podívejte se na hraní nového Public Eventu na Merkuru

Podívejte se na záznam celého streamu

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  MotoGP 21

  8

  Outriders

  9

  Returnal

  8

  Monster Hunter Rise

  8

  Oddworld: Soulstorm

  8

  New Pokémon Snap