thumbnail

Bungie odkládá velké rozšíření The Witch Queen pro Destiny 2 na příští rok, novinky o budoucnosti hry

Martin Šmíd , 25.02.2021 19:39,  8

Studio Bungie před malou chvilkou oznámilo, že se fanoušci akční hry Destiny 2 letos nedočkají slíbeného velkého rozšíření The Witch Queen. Bylo totiž odloženo na začátek příštího roku, aby vývojáři mohli vše doladit a nabídnout hráčům strhující zápletku, na kterou čekali řadu let. „V létě minulého roku jsme nastínili novou éru Destiny, která začala rozšířením Beyond Light a bude pokračovat s rozšířeními The Witch Queen a Lightfall. Když jsme začali rozšiřovat produkci The Witch Queen, učinili jsme důležité rozhodnutí, a to přesunout rozšíření na začátek roku 2022. Zároveň jsme si uvědomili, že po Lightfallu musíme přinést ještě další neohlášenou kapitolu, abychom mohli dokončit naší Destiny ságu,“ stojí v oznámení. V něm vývojáři ještě říkají, že rozšíření The Witch Queen je velmi důležité pro celou značku Destiny a uzavře mnoho příběhů z posledních let. I proto na něj budou potřebovat více času, přičemž vývoj byl do značné míry ovlivněn i současnou pandemií.

Zdroj: Tisková zpráva

Další informace o připravovaných novinkách pro Destiny 2

 • Cross-play bude dostupný od 15 sezóny. Díky němu budou moci hrát hráči PvE aktivity bez ohledu na platformu. Co se týče cruciblu, u něj bude automatický cross-play pouze mezi konzolemi PlayStation a Xbox. Konzolisté ovšem budou moci hrát i s PC hráči, pokud je přímo pozvou. Konzolisté se tak nemusejí bát, že se spuštěním cross-play funkce budou hrát automaticky s cheatery, jimiž je PC verze hry doslova promořená. 
 • Ikora Rey nebyla v posledních měsících moc využívána, ale to se změní. V The Witch Queen bude hrát klíčovou roli.
 • V Beyond Light byla představena Stasis podtřída. Brzy se ve hře objeví i Stasis zbraně. Začnou se objevovat od patnácté sezóny.
 • V současné sezóně vývojáři zavedli pozlacený systém titulů. Od další sezóny bude u každého titulu i označeno, kolikrát ho na pozlacenou verzi hráč získal.
 • V další sezóně se do hry vrátí Ada-1, která umožní přeměnit jakýkoliv gear ve sbírce na ornament. Tento systém se bude jmenovat Armor Synthesis.
 • V příští sezóně se vrátí do hry raid Vault of Glass z prvního Destiny. Vývojáři plánují do konce roku vydat i jeho těžší Master verzi.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl

  9

  Quake

  8

  Marvel’s Guardians of the Galaxy

  8

  Riders Republic

  8

  FIFA 22

  6

  Šmoulové: Mise Zlobýl