thumbnail

Blizzard hodlá Diablo IV po vydání dlouho podporovat skrze velká rozšíření, bude mít kosmetické mikrotransakce

Martin Šmíd , 11.11.2019 11:31,  19

Neustále k nám proudí menší či větší informace o nedávno oznámené akční RPG hře Diablo IV. Na tu si sice ještě nějakou dobu počkáme, ale už nyní o ní víme docela slušné množství informací. Nyní vývojáři pro magazín PCGamesN potvrdili, že hodlají hru po vydání podporovat skrze velká rozšíření. „Diablo IV bude jen základ. Budeme mít velká rozšíření. Zároveň plánujeme do hry mikrotransakce, které ale budou jen kosmetického rázu,“ říkají vývojáři. O podporu se tak hráči bát nemusí.

V posledních dnech se objevila i spekulace, že Barbara, Druida a Čarodějku doplní Amazonka a Paladin. Ta vychází z úniku informací ze začátku léta. Tehdy na redditu uživatel Gorelight, který má být přímo zaměstnancem Blizzardu, prozradil řadu informací o hře Diablo IV, které se nyní během oznámení potvrdily. V nich třeba zmínil, že na startu bude pět hratelných postav, mezi nimiž má být i Amazonka a Paladin. Tedy dvě postavy, které vývojáři ještě oficiálně neodhalili. Tyto postavy jsou ale mezi fanoušky série natolik oblíbené, takže jejich zahrnutí zase tak moc nepřekvapí. Musíme si každopádně počkat na potvrzení.

Dále se spekuluje o platformách. Vývojáři z Blizzardu během oznámení potvrdili, že hru plánují pro PC i konzole PlayStation 4 a Xbox One. Jenomže tyto konzole už mají svůj život téměř za sebou, takže se mluví i o verzích hry pro PlayStation 5 a Xbox Scarlett. Vlastně by to dávalo i smysl, když Diablo IV vyjde zřejmě nejdříve v roce 2021. Na příští rok se má ale chystat beta.

To jsou tedy zatím poslední střípky ke hře Diablo IV, které se objevují na internetu.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Outriders

  8

  Bravely Default 2

  10

  It Takes Two

  8

  Monster Hunter Rise

  8

  Oddworld: Soulstorm