thumbnail

Black Desert vyjde pro Xbox One začátkem března

Martin Šmíd , 07.01.2019 16:14,  4

V minulém roce bylo oznámeno, že povedené MMORPGčko Black Desert vyjde i pro konzoli Xbox One. „Black Desert je MMORPG s živoucím světem. Vyzkoušejte si rychlý a akcí nabitý boj, lovte příšery a obří bosy, bojujte s kamarády v guildě a dobývejte uzly a regionální hrady, trénujte své životní dovednosti jako rybaření, obchodování, výrobu, vaření a mnoho dalšího,“ stojí v oficiálním popisku.

„V kulisách středověké fantasy hra vypráví konflikt mezi dvěma soupeřícími národy, republikou Calpheon a královstvím Valencie. Díky bojům založeným na úspěších a osobních kvalifikacích poskytuje Black Desert plnou kontrolu hráčům, kteří mohou přímo mířit, unikat a využívat různorodé kombinace dovedností. Hráči si užijí špičkovou grafiku, intuitivní boj založený na dovednostech a vtahující příběh obklopený naším rozsáhlým světem, který čeká na prozkoumání. V doprovodu společníka Black Spirit, jehož osud je propojen s tím jejich, hráči objevují tajemství černých kamenů a historii jejich korumpujících účinků,“ říkají dále vývojáři.

Dnes vývojáři ze studia Pearl Abyss oznámili datum vydání. Hra Black Desert se dostane na konzoli od Microsoftu už 4. března, a to hned ve třech balíčcích. Na ty se podívejte níže v novince.

Zdroj: Tisková zpráva

Jednotlivé verze. Klikni pro zvětšení. 

Oznamující trailer z E3 2018

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Assassin's Creed III Remastered

  9

  Devil May Cry 5

  8

  Ghost of a Tale

  2

  Left Alive

  9

  Sekiro: Shadows Die Twice

  8

  DiRT Rally 2.0