thumbnail

Battlefield 1 novinky z Gamescomu

Martin Šmíd , 21.08.2017 19:56,  16

Studio DICE dnes na Gamescomu představilo hned několik novinek ke své oblíbené akční hře Battlefield 1. Ať už jde o novou edici s veškerým obsahem, nový režim Incursions nebo třetí a čtvrté rozšíření Turning Tides respektive Apocalypse. Všechny novinky si můžete přečíst níže.

Nový režim Incursions- Už nějakou dobu slýcháváme prosby naší komunity ohledně opravdové kompetitivní podpory pro Battlefield. Nyní jsme konečně připraveni, abychom se s vámi na tuto cestu vydali. Od začátku jsme věděli, že musíme k tomuto projektu přistoupit správně, abychom vám přinesli ten pravý kompetitivní zážitek z Battlefieldu. Dnes vám můžeme konečně představit výsledek: uzavřenou alfaverzi Battlefield 1 Incursions.

Incursions je začátkem nové, kompetitivní stránky série Battlefield. Půjde o intenzivní taktické hry, v nichž bude zapotřebí ukázat um, strategii a týmovou práci. V podstatě všechno, díky čemu je Battlefield tak speciální.

Bitvy 5 na 5
Uzavřená alfaverze Battlefield 1 Incursions nabídne autentické boje Battlefieldu 1 v menším měřítku. S ohledem na pouze pětičlenné týmy záleží na každém pohybu, každé akci a každém zabití. Bodový systém vyzdvihuje týmovou hru, na níž je kladen důraz jako nikdy předtím.

Vojenská technika
Od samotného počátku jsme věděli: bez vojenské techniky by to nebyl Battlefield. Technika dokáže zvrátit průběh boje v jakékoli hře uzavřené alfy Incursions. Ale není nezastavitelná. Zničení nepřátelské techniky navíc může být stejně rozhodující jako její nasazení do boje.

Důraz na strategii
V každé hře v rámci uzavřené alfy Battlefield 1 Incursions je pro úspěch rozhodující výběr výzbroje a složení týmu. Musíte však brát v potaz i jiné věci, pokud chcete uspět. Do hry jsme přidali další strategické prvky jako vytváření hry na základě lobby, náborovou fázi nebo postup po každé hře. Pouze týmy s nejvybroušenější strategií se probojují až na samotný vrchol.

Nezapomenutelné okamžiky
Dopad okamžiků tolik charakteristických pro sérii Battlefield je v tomto směru ještě výraznější, neboť každý bod, pohyb či kulka může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Každý hráč má šanci stát se hrdinou, který svému týmu zajistí vítězství.

Komunitní projekt
Incursions je zcela nová kapitola série Battlefield, která by však neexistovala bez vašeho zápalu pro hru. Toto oznámení je pouhý začátek – počínaje uzavřenou alfaverzí hodláme Incursions dále aktualizovat, vylepšovat a rozvíjet. Prvky, obsah a mechaniky Battlefield 1 Incursions pochopitelně mohou doznat mezi uzavřenou alfaverzí a finální podobou mnoha změn. Naším cílem je vždy nalézt nové možnosti pro ještě lepší herní zážitky. A vždycky jsme otevřeni vašim nápadům a připomínkám.


Lupkow Pass: Všechny Potřebné Informace - Zdolejte Karpaty v první ochutnávce rozšíření Battlefield 1 In the Name of the Tsar. Mapa vychází v srpnu pro hráče s předplatným Battlefield 1 Premium Pass*.

Co je Lupkow Pass?
Lupkow Pass je první mapou z dosud nejrozsáhlejšího herního rozšíření v historii Battlefieldu – Battlefield 1 In the Name of the Tsar. Pět dalších map bude následovat v září, kdy vyjde kompletní rozšíření.

Kam je mapa zasazená a do jaké doby?
Lupkow Pass je dějištěm bojů mezi ruskou armádou a jednotkami rakousko-uherské říše, které zaútočily na karpatské průsmyky v lednu 1915. Krásná horská oblast je však sužována krutou zimou.

Jak si můžu Lupkow Pass zahrát?
Vlastníte-li předplatné Battlefield 1 Premium Pass nebo samotné rozšíření Battlefield 1 In the Name of the Tsar, nic vám nebrání v hraní. Můžete také využít programu Battlefield 1 Premium Friends, který (je-li aktivní) vám umožní zahrát si na mapě v týmu s vlastníkem předplatného Battlefield 1 Premium Pass. Během zkušebních verzí Premium si můžete vyzkoušet Lupkow Pass a ostatní dostupné mapy z předplatného Battlefield 1 Premium Pass, aniž byste se museli ke komukoli připojovat.Které armády jsou dostupné?
Na mapě Lupkow Pass můžete hrát buď za ruskou armádu, nebo jednotky rakousko-uherské říše.

Jaké herní módy mohu hrát na mapě Lupkow Pass?
Na mapě Lupkow Pass si můžete zahrát všechny režimy s výjimkou Supply Drop a Operations.

Jaké zbraně a technika jsou dostupné na mapě Lupkow Pass?
K dispozici budete mít 11 nových zbraní inspirovaných ruskou armádou, včetně omezeného přístupu k obřímu bombardéru Ilja Muromec, obrněnému vozu Putilov-Garford nebo výsadkové lodi Y-Lighter.

Nějaké nové bojové třídy?
Ve zdejších zmrzlých kopcích není nic nebezpečnějšího než zvuk přibližujících se koňských kopyt. Vyjeďte do boje po boku nových husarů, zdokonalte se v ovládání píky a využijte vylepšené taktické možnosti při hraní za kavalérii. Nebo si najděte vyvýšené místo a udeřte na nepřátele z dálky jako ruský zvěd (Scout) – první hratelná ženská postava v multiplayeru Battlefieldu 1.Co důležité lokality na mapě?
Určitě prozkoumejte každý centimetr Lupkowského průsmyku, od lávky, která vede přes potok, po skrytou pozorovatelnu Pavlovy hlídky (Pawel's Watch). Zaútočte na opevněné ruiny Rostovovy tvrze (Rostov’s Hold), bojujte mezi opuštěnými domky ve vesnici Narev nebo se utkejte o kontrolu nad vyvýšeným železničním mostem klenoucím se nad průsmykem.

Jak vertikálně členitý terén ovlivňuje hratelnost?
Velmi důležité je uzpůsobit taktiku zúženým průsmykům a roklím omezujícím výhled. Snažte se získat výškovou převahu, kterou byste mohli využít proti postupujícímu nepříteli – dávejte si ale pozor na obrněný vlak, který dokáže zvrátit průběh boje.

Proč je mapa Lupkow Pass tak zábavná?
Jde o první možnost zahrát si za největší armádu 1. světové války – císařskou ruskou armádu – na největší frontě tohoto strašlivého konfliktu. Okuste drsnou krásu zimní války, kde jsou bitvy stejně nemilosrdné jako samotná zima, a postavte se nepříteli „ve jménu cara“.

Oznámena edice Battlefield 1 Revolution

Staňte se členy komunity Battlefieldu a zažijte úsvit moderní války. Battlefield 1 Revolution obsahuje vedle základní hry i předplatné Battlefield Premium Pass a je tak zárukou neustále nových herních zážitků. Prožijte dosud nevyprávěné kapitoly 1. světové války s tímto kompletním vydáním hry.

Battlefield 1 Revolution vás zavede do světa zmítaného Velkou válkou, kde na vás čekají velkolepé týmové bitvy pro více hráčů. Díky unikátním bojovým rolím na zemi, na vodě a ve vzduchu bude každá hra jiná. Nebo se ponořte do světa sužovaného válkou v příběhové kampani pro jednoho hráče.

Plňte služební úkoly, za něž získáte zajímavé odměny, a poté si upravte svého vojáka prostřednictvím specializací podle preferovaného herního stylu. Vyzkoušejte oblíbené režimy jako Conquest a Frontlines, čelte výzvám v módu Operations nebo spolu s přáteli utvořte četu a hrajte společně.

Připojte se k revoluci a zažijte válku nevídaného rozsahu.

OBSAHUJE

 • Základní hru Battlefield 1
 • Předplatné Battlefield 1 Premium
 • Rozšíření Battlefield 1 They Shall Not Pass
 • Rozšíření Battlefield 1 In the Name of the Tsar
 • Rozšíření Battlefield 1 Turning Tides
 • Rozšíření Battlefield 1 Apocalypse
 • Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením
 • 14 prvotřídních battlepacků do Battlefieldu 1
 • 14 unikátních psích známek
 • Přednost při čekání ke vstupu na server
 • Sadu Battlefield 1 Heroes of the Great War

Dnes bylo oznámeno, že třetí rozšíření se jmenuje Turning Tides a vyjde v prosinci letošního roku. Následovat ho bude začátkem příštího roku čtvrté rozšíření Apocalypse. Přesné datum vydání bude stanoveno.

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Classic Snake Adventures

  9

  Ori and the Will of the Wisps

  9

  Metro Redux - Nintendo Switch

  9

  Nioh 2

  8

  Resident Evil 3

  6

  Bleeding Edge