thumbnail

49 minut dlouhé video ze hry Death Stranding

Martin Šmíd , 12.09.2019 10:06,  185

Hideo Kojima na Gamescomu oznámil, že během Tokyo Games Show ukáže dlouhou gameplay ukázku ze své připravované akční hry Death Stranding. Dnes jsme se jí skutečně dočkali a má rovnou 49 minut. Během nich Hideo Kojima ukázal průzkum obrovského světa, v němž můžete narážet na předměty ostatních hráčů díky zabudované podpoře. Zároveň byly ukázány souboje s protivníky, na které sem tam narazíme při putování obrovským světem, a nechyběla ani ukázka souboje s děsivým bossem. Na celou prezentaci se nyní můžete podívat níže v novince.

Strand System - Hideo Kojima vždy říkal, že Death Stranding je o spojování mezi hráči, aby mohli dosáhnout společného cíle. Během cestování po světě narazíte na předměty, které zanechali ostatní hráči. Jde hlavně o lezecké kotvy, žebříky a podobně, které slouží k překonávání různých překážek. Pokud sami nějaký takový předmět ve světě necháte, může se objevit ve hře jiného hráče. Kromě těchto předmětů je možné nacházet náklad ostatních hráčů, případně různé vzkazy. Důležitou roli hrají ostatní hráči i během soubojů s bossy. Je totiž možné si vyvolat obrys jiného hráče, který s bossem bojoval, no a ten následně hlavnímu hrdinovi dá lékárničku nebo další granáty. Online funkce hrají ve hře důležitou roli, přičemž jsou trochu přirovnávány k takovému hernímu facebooku, protože je možné i aktivity ostatních hodnotit palcem.

Hra Death Stranding je hlavně o přepravě zásilek z místa na místo, ale pořád v ní existuje tradiční souboje s řadovými protivníky i bossy. Velkým protivníkem pro hlavního hrdinu je ale i samotné prostředí. Na začátku ukázky je třeba vidět, jak může Sama strhnout řeka. Protože bude Sam překonávat velké vzdálenosti, budou se postupně opotřebovávat jeho boty, takže je nutné mít náhradní. Sem tam si ale bude možné zkrátit cestu jízdou v nějakém tom vozidle, které jsou napájeny ze speciálních baterií.

Death Stranding vychází s českými titulky už 8. listopadu pro konzoli PlayStation 4.

Zdroj: Tisková zpráva

Gameplay video

Nový artwork

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Iron Man VR

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  8

  Ghost of Tsushima

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  9

  F1 2020

  6

  Assetto Corsa Competizione