thumbnail

40 minut z her Pokemon: Let’s Go, Pikachu! a Pokemon: Let’s Go, Eevee!

Martin Šmíd , 13.06.2018 09:57,  6

Nintendo nedávno oznámilo přípravu her Pokemon: Let’s Go, Pikachu! a Pokemon: Let’s Go, Eevee!, které vyjdou pro konzoli Nintendo Switch v polovině listopadu. V těchto hrách se vydáte do regionu Kanto, abyste se stali tím nejlepším trenérem Pokémonů. Níže v novince se můžete podívat jednak na 40 minut dlouhou prezentaci se spoustou pěkných záběrů z hraní, ale také oficiální popisek. Vývojáři navíc dnes na E3 potvrdili, že ve hře nebudou chybět online bitvy s ostatními hráči, s nimiž má být možné i obchodovat. K tomu bude vyžadování prémiové Nintendo Switch Online členství.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek
Hoďte rukou, jako byste házeli Poké Ballem a chyťte divoké Pokémony, ať už s pomocí Joy-Con ovladače či příslušenství Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky, aby přivedl vaše dobrodružství k životu. Sdílejte své dobrodružství s rodinou či přáteli s druhým Joy-Con ovladačem nebo Poké Ball Plus (prodávané samostatně). Dokonce lze propojit s Pokémon GO hrou na kompatibilním smartphonu a přenášet pokémony z Kanto regionu!

Objevte rozsáhlý region Kanto! Divocí pokémoni se prohání po světě a vy je můžete chytat jako opravdový Pokémon Trenér pomocí pohybu, dobrého časování a správně vybraného Poké Ballu. Zajděte si na procházku s vaším oblíbeným Pokémonem s Poké Ball Plus! Propojte hru s Pokémon GO a získejte Pokémony z Kanto regionu.

 • Dostaňte se na vrchol kariéry trenéra Pokémonů na dobrodružství s Pikachu!
 • Potkávejte pokémony v Kanto regionu
 • Hrajte celou hru s jedním Joy-Con ovladačem nebo použijte doplněk Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky
 • Vyjděte si na procházku se svým oblíbeným pokémonem s Poké Ball Plus
 • Hrajte dobrodružství s pokémony společně kdykoliv a kdekoliv na jedné konzoli s druhým Joy-Con ovladačem nebo Poké Ball Plus pro kooperativní souboje
 • Spojte Poké Ball Plus příslušenství s Pokémon GO na kompatibilních smartphonech a chytejte Pokémony z regionu Kanto, mezitím noste s sebou Pokémony z Pokémon: Let's Go, Pikachu! nebo Pokémon: Let's Go, Eevee!


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Feudal Alloy

  8

  New Super Mario Bros. U Deluxe

  10

  Super Smash Bros. Ultimate

  8

  Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee!

  8

  Marvel's Spider-Man: Operace Silver

  10

  Tetris Effect