thumbnail

30 minut ze sci-fi akce Disintegration

Martin Šmíd , 13.01.2020 11:14,  10

V minulém roce během Gamescomu byla oznámena sci-fi akce Disintegration, na níž pracují spoluautoři série Halo. Ti se před několika lety rozhodli opustit studio Bungie a založit vlastní studio, kde pracují na zmíněné kooperativní akci. V ní se chopíme pilota speciálních ozbrojených vozidel Gravcycle, s nímž budeme bojovat proti nepřátelům na zemi i ve vzduchu. Nebudeme ale na to sami, protože během singleplayerové kampaně budeme mít skupinku pomocníků, kterým budeme moci dávat rozkazy.

Hra se odehrává ve 150 let vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo téměř vymřelo na záhadnou nemoc. I proto někteří lidé vložili své mozky do robotů, aby měli větší šanci přežít. To se samozřejmě nelíbilo normálním lidem, a proto začaly nepokoje. Nyní obě frakce mezi sebou bojují. Hlavní hrdina se přitom přidává na stranu prostých lidí a bojuje s nimi proti jednotkám Royonne.

Server IGN přinesl v posledních dnech ze hry hned 32 minut dlouhé gameplay video se spoustou záběrů. Naleznete ho níže v novince. S vydáním se počítá v letošním roce pro konzole současné generace PlayStation 4 a Xbox One. Přesné datum bude teprve stanoveno.

Zdroj: IGN

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  8

  Trials of Mana

  7

  Minecraft Dungeons

  9

  Desperados III

  7

  Ion Fury

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition