thumbnail

2K Games oznámilo nový BioShock

Martin Šmíd , 09.12.2019 14:10,  23

Herní vydavatel 2K Games před malou chvilkou oznámil, že nově založené studio Cloud Chamber se sídlem v San Franciscu a Montrealu připravuje nový díl v úspěšné herní sérii BioShock. Oznámení je ale jen začátkem, protože na vydání si docela dlouho počkáme. Ve vývoji bude nový BioShock po několik následujících let. „BioShock je jednou z našich nejoblíbenějších a kriticky nejúspěšnějších značek poslední konzolové generace. Jak pokračujeme v rozšiřování našeho portfolia, jsme i nadále inspirováni možnostmi dalšího investování do naší hodnotné značky. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jakým směrem se v budoucnu bude ubírat naše ikonická střílečka z první osoby ve studiu Cloud Chamber,“ stojí v oznámení.

Více o novém BioShocku nevíme. Termín vydání je v nedohlednu, ale dá se předpokládat, že vyjde pro PC, PlayStation 5 a Xbox Scarlett.

UPDATE: Respektovaný herní novinář Jason Schreier z Kotaku přišel s informací, že studio Sloud Chamber bylo založeno před více jak dvěma lety, takže se na nové hře ze série BioShock už nějakou dobu pracuje.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Mafia II: Definitive Edition

  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Borderlands Legendary Collection

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  10

  The Last of Us Part II

  8

  Trials of Mana