thumbnail

19 minut z akce Marvel’s Avengers

Martin Šmíd , 20.08.2019 10:37,  22

Studio Crystal Dynamic několik let připravuje očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, která byla poprvé odhalena letos během E3. Tehdy jsme se dočkali jen kratšího traileru a několika prvních informací. Dnes tu ovšem máme tu pravou nálož, protože bylo vydáno hned 19 minut dlouhé gameplay video, v němž řádí Thor, Hulk, Iron Man a další oblíbené postavy z univerza Marvelu. Na trailer se podívejte níže v novince. Hra Marvel’s Avengers vyjde příští rok v květnu pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

Informace od vydavatele

Marvel's Avengers zvou hráče, aby si splnili sen o superhrdinech. Vynikající příběh a neustále se rozvíjející svět se společně postarají o dokonalý herní zážitek s Avengers. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

Marvel's Avengers začínají v Den A, kdy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředíAvengerů v San Franciscu - včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

Marvel's Avengers přinášejí filmový příběh, spolu s vysokooktanovou akcí, která proslavila Crystal Dynamics. Hra přinese pravidelné aktualizace obsahu a zavede hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Trials of Mana

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  9

  F1 2020

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Borderlands Legendary Collection

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition