thumbnail

18 minut parádních záběrů z akce Ghost of Tsushima

Martin Šmíd , 14.05.2020 22:26,  266

Sony dnes v rámci prezentace State of Play ukázala očekávanou akční hru Ghost of Tsushima od vývojářů ze studia Sucker Punch Productions (inFamous nebo Sly Cooper série). Viděli jsme průzkum velkého otevřeného světa, možnost úpravy hlavního hrdiny, soubojový systém a další důležité prvky hry, to vše zabalené do nádherného grafického pozlátka. Pokud jste stream propásli, níže v novince se můžete podívat na záznam.

„Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima. Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří a samurajský válečník Jin Sakai jako jeden z posledních členů svého rodu přežívá. Je rozhodnutý udělat za každou cenu cokoli, aby ochránil svůj lid a znovu získal svůj domov. Musí odsunout stranou tradice, které ho jako válečníka formovaly, najít si novou cestu zvanou Ghost a vést nekonvenční válku za svobodu Cušimy,“ stojí v popisku.

Hra Ghost of Tsushima vychází v polovině července exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. U nás bude dostupná s českými titulky.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Call of Duty: Black Ops Cold War

  8

  DiRT 5

  10

  Demon's Souls

  8

  Assassin’s Creed Valhalla

  7

  Watch Dogs: Legion

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital