thumbnail

15 minut dlouhý trailer na akční hru Dying Light 2 Stay Human

Martin Šmíd , 02.12.2021 23:19,  21

Polské studio Techland před několika dny oznámilo dokončení své očekávané akční hry Dying Light 2 Stay Human, takže jí už nic nebrání tomu, aby mohla vyjít začátkem února příštího roku. Dnes uspořádalo pro fanoušky nový stream s prezentací, během něhož nechyběl ani hned 15 minut dlouhý gameplay trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Ten zachycuje úkol A Place To Call Home, během něhož dojde na průzkum města, využívání vylepšeného parkouru i střety se zombiemi či lidskými protivníky.

„Před více než 20 lety jsme v Harranu bojovali proti viru – a prohráli jsme. Teď prohráváme znova. Město, jedna z posledních velkých lidských osad, je rozervané konfliktem. Civilizace se vrátila zpátky do období temna. A přesto máme pořád ještě naději. Jste poutník, který má moc změnit osud Města. Jenže vaše mimořádné schopnosti nejsou zadarmo. Pronásledují vás vzpomínky, které nedokážete rozluštit, a tak se vydáváte zjistit pravdu… a ocitáte se v bojové zóně. Zdokonalte své schopnosti, protože jestli máte porážet nepřátele a udělat si spojence, budete potřebovat pěsti i důvtip. Odhalte temná tajemství těch, kteří v rukou třímají moc, vyberte si stranu a rozhodněte o svém osudu. Ale ať už vás vaše činy zavedou kamkoliv, na jednu věc nesmíte zapomenout – zůstat člověkem,“ stojí v popisku hry.

Hra Dying Light 2 Stay Human vyjde s českými titulky pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  The Gunk

  5

  Battlefield 2042

  7

  Chernobylite

  7

  Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

  7

  Halo Infinite

  5

  Praey for the Gods