thumbnail

15 minut dlouhý deníček na hru Mafia: Definitive Edition s gameplay záběry - UPDATE: česká verze

Martin Šmíd , 22.07.2020 17:00,  51

Před malou chvilkou vývojáři ze studia Hangar 13 vypustili hned 15 minut dlouhý deníček na očekávaný remake akční hry Mafia, která si hlavně u nás získala doslova kultovní status. Ačkoliv si mnozí spojí studio Hangar 13 s nepříliš povedeným třetím dílem, který fanoušci moc neuznávají, tak pravdou je, že na remaku pracují především vývojáři u nás, kteří mají velké zkušenosti i třeba s originálem nebo druhým dílem.

„Naším cílem bylo vylepšit hru v co možná nejvíce oblastech díky pokrokům v technologiích, v herním designu a vyprávění příběhu od původního vydání, a zároveň zůstat věrní příběhu, postavám a duchu hry Mafia,“ říkají vývojáři v deníčku. V něm nechybí srovnání záběrů z originálu s těmi z remaku, a následně se vývojáři dostanou i k prezentaci prakticky jedné celé mise. Na deníček, se můžete podívat níže v novince.

Zdroj: IGN

Deníček na hru Mafia: Definitive Edition s gameplay záběry 

Hra Mafia: Definitive Edition vychází 25. září letošního roku pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. U nás bude k dispozici s kompletní českou lokalizací. Více se můžete o hře dočíst v našich starších novinkách, v nichž jsme se věnovali hlavnímu hrdinovi Tommymu Angelovi i vedlejším postavám a rozšířenému příběhu . 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Paper Mario: The Origami King

  7

  Marvel’s Avengers

  8

  Mortal Shell

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  7

  Destroy All Humans!

  9

  Super Mario 3D All-Stars