thumbnail

11 minut z akce Nioh 2, informace

Martin Šmíd , 12.09.2019 20:54,  28

Tento týden jsme se dozvěděli, že očekávaná akční hra Nioh 2 od studia Team Ninja vyjde začátkem příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Vydavatelem v Evropě a Severní Americe je opět Sony. Na Tokyo Games Show je hra prezentována a hráči si mohou vyzkoušet jednu úroveň, jejíž průběh se nyní objevil na internetu v dobré kvalitě. Na video se můžete podívat níže v novince. Jsou ukázány některé nové herní prvky a zároveň i souboj s děsivým bossem.

„Ovládni v tomto náročném pokračování akčního RPG smrtící mistrovské umění samurajů jako napůl člověk a napůl nadpřirozený bojovník Yokai. Prozkoumej Japonsko v drsném období Sengoku i smrtící Temnou říši, které zaplavili groteskní, avšak nemilosrdní démoni. Tas své smrtící zbraně a poraz všechny nepřátele, kteří se ti postaví do cesty, s pomocí přepracovaného bojového systému a schopnosti transformace do formy Yokai s devastujícími paranormálními silami,“ stojí v oficiálním popisku.

Příští týden si jdeme hru Nioh 2 zahrát do Sony, takže se můžete těšit na naše dojmy.

Zdroj: Tisková zpráva

Informace z oficiální stránky

Zdokonal své dovednosti - Připrav se na boj svého života s přepracovanými herními mechanismy, které staví na oblíbených prvcích ze hry Nioh a vyžadují tvou plnou koncentraci i veškeré tvé schopnosti. 

Zvol si svůj způsob boje - Vydej se tradiční cestou samuraje s meči a sekerami, nebo naplň svůj Amrita ukazatel, ovládni mocné schopnosti formy Yokai a znič monstrózní nepřátele řadou zničujících útoků.

Vylepši své zbraně přechodem do formy Yokai - Naplnění ukazatele Amrita ti nejen umožní přístup k mocné podobě Yokai, ale také zvýšení statistik různých zbraní a přidání extra možností.

Pomoc ostatním a od ostatních hráčů - Povolej si přízraky zanechané ostatními hráči Nioh 2, aby ti pomohly v boji. Jejich duchové ti budou pomáhat až do konce aktuální úrovně… nebo až do okamžiku své porážky. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Destroy All Humans!

  10

  The Last of Us Part II

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Ghost of Tsushima

  8

  Paper Mario: The Origami King

  9

  Desperados III